Skip to Content

Впроваджуємо інноваційні технології

10 лютого 2017 р. на базі Нижнівського НВК відбулося засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури з проблеми: «Інноваційні технології навчання як засіб розвитку ключових компетентностей особистості учнів».

         В ході засідання педагоги відвідали урок зарубіжної літератури в 6 класі на тему: «Ідея доброти, поваги до людини, мужності і толерантності  у романі Г. Бічер-Стоу «Хатина дядька Тома», який провела вчитель  вищої категорії С.М.Прокопів. На уроці було вміло поєднано традиційні та новітні технології навчання, які сприяли формуванню в учнів вмінь працювати із текстом художнього твору, аналізувати вчинки героїв, висловлювати власну думку. Лейтмотивом уроку пройшло виховання любові, доброти, милосердя. 

 

         Цікаво пройшов позакласний захід «Літературний калейдоскоп». Поезії, ліричні пісні, інсценізації уривків із художніх творів, дотепні гуморесками та коломийки сприяли створенню гарного настрою, атмосфери задушевності. Захід сприяв вихованню естетичних смаків, розкривав індивідуальні здібності та обдарування дітей, сприяв їх всебічному розвитку.

 

         Науково - методичний блок презентували Л.В. Міщанин , вчитель Нижнівського НВК з питання «Новітні освітні технології і сучасний урок» та Гах О.П., вчитель Остринської ЗОШ І-ІІ ст., з питання «Формування комунікативної компетентності учнів на уроках зарубіжної літератури».

         Під час творчого діалогу за круглим столом вчителі обговорили презентаційні заходи, обмінялися власними напрацюваннями щодо  використання інноваційних методів навчання, збагатилися досвідом проведення сучасного уроку літератури. опрацювали науково-методичну літературу з окресленого питання,  Інформацію про курсову підготовку зробила вчитель Вікнянського НВК Коруняк Л.В.

         Члени творчої групи  ознайомилися з навчально – виховним процесом навчального закладу  та роботою вчителів зарубіжної літератури, який презентувала директор Василишин М.Д.

Методичний супровід засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури здійснювали Г.В.Дзьоба, методист МК відділу освіти та О.В.Смижук, вчитель-методист.