Skip to Content

Навчаються вчителі-словесники

На базі Ісаківського НВК  відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів української мови і літератури з проблеми «Розвиток пізнавального інтересу як засобу формування особистості школяра». 

  

 Під час семінару вчителі відвідали урок української мови у 6 класі (вч. Попадин С.А.) , української літератури у 8 класі (вч. Мороз З.М.) та позакласний захід «У серці моїм Україна, моя доля, моя любов, моя весна».    

  

Перед учасниками семінару виступили вчителі Репела І.І.(Гостівська ЗОШ І-ІІІ ст..), Гладюк Г.М.(Підвербцівський НВК), Фігур О.М.(Колінцівський НВК), які поділилися досвідом роботи з питань формування в учнів мотивації до навчання в умовах оновленого змісту освіти , використання технологій критичного мовлення на особистісно орієнтованому уроці та розвитку творчих здібностей  та загальнокультурних компетентностей  учнів засобами позакласної та позашкільної роботи.

  

       Словесники взяли участь у методичному діалозі «Творча лабораторія вчителя» , де обговорили презентаційні заходи , висловили свої пропозиції .Вчителі Репела І.І та Фігур О.М. інформували присутніх про проходження курсової підготовки , зробили огляд науково – методичної літератури з окресленої проблеми.

     Директор  Габурак М.І.  ознайомив присутніх з навчально – виховним процесом  закладу та роботою вчителів – словесників.

     Методичний супровід  проведення семінару здійснювала методист Дзьоба Г.В.