Skip to Content

Відбувся фінал районного етапу XVІ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти

3 березня 2017 року в Тлумацькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулось засідання журі по оцінюванню матеріалів районного (заочного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти, на який свої матеріали представили колективи екологічної просвіти (агітбригади) 24 загальноосвітніх закладів району . Незважаючи на особливості проведення районного ( заочного) етапу в цьому році, більшість  навчальних  закладів подали змістовні  та якісні презентації, відеоматеріали виступів шкільних агітбригад, присвячені збереженню ландшафтів як середовищу життя та об’єктів охорони, що свідчить про проведену роботу даними колективами в минулому  році. Подані матеріали засвідчили високий  рівень пропаганди екологічних знань та виконавської майстерності учасників агітбригад.

Перше місце з мінімальною різницею в 2 бали розділили 2 команди: «ЕxtraTERREstres» «Суперземляни»Обертинської ЗОШ І-ІІІ ст.та «Екос» Вікнянського НВК . 

Друге місце зайняли  команди: «Екос» Гринівецької ЗОШ І-ІІ ст.  ,«Водограй»  Живачівського НВК   та «Вартові природи» Колінцівського НВК.

Третє місце посіли команди: «Пролісок» Братишівського НВК, «На нас надіється Земля» Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. ,«Живчики»Петрилівського НВК«Екологічна варта»Кутищенського НВК,«Сполох»Будзинської ЗОШ І-ІІ ст. 

Варто відзначити також змістовні і цікаві виступи та високий рівень виконавської майстерності таких команд:  «Діти Землі»  Гончарівського НВК, «Джерело»Грушківського НВК та «Еколог»Яківської ЗОШ І-ІІ ст. ,яким не вистачило декількох балів щоб стати переможцями..

На основі підсумкового протоколу журі конкурсу  абсолютним переможцемвизнано команду  «Делівчаночка» Делівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка отримала гран-прі районного етапу турніру та право захищати честь Тлумацького району в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 16 березня 2017 року в Івано-Франківському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.