Skip to Content

Засідання районного методичного об’єднання вчителів природознавства, географії та економіки

29 березня 2017 року на базі Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів природознавства, географії та економіки з проблеми «Шляхи підвищення ефективності уроків природознавства, географії та економіки».  

        Учасники засідання обговорили питання змісту та особливостей оновлених програм з природознавства та географії для 5-9 класів, електронних макетів підручників для 9 класу, шляхів підготовки до Міжнародного порівняльного оцінювання PISA-2018 та питання проведення ДПА у 9 класі. Керівником творчої групи вчителів географії , вчителем Обертинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гаврилаш М.П. було представлено електронний посібник «Дослідження в курсі географії 8 класу» - результат спільної праці педагогів. В практичній частині засідання виступила голова РМО, вчитель Гарасимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шевага Л.М. на тему «Використання інтерактивних форм і методів проведення уроків. Моделювання технології «Метаплан». Методист методичного кабінету відділу освіти Денькович Н.О. провела тренінг «Географічний квест».

   Підсумком став круглий стіл по обміну досвідом з питання вдосконалення методів навчання та прийняття методичних рекомендацій.