Skip to Content

Засідання районного методичного об’єднання вчителів біології, хімії та екології

30 березня 2017 року на базі Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів біології, хімії та екології на тему «Використання інноваційних технологій під час викладання хімії, біології, екології».

      На засіданні вчителі району обговорилизміст та особливості оновлених програм з біології, хімії для 5-9 класів , електронних макетів підручників для 9 класу,шляхів підготовки до Міжнародного порівняльного оцінювання PISA-2018 та питання проведення ДПА у 9 класі.

    Гальчук Я.А , районний  координатор конкурсу «Колосок»,  підбив підсумки участі учнів району у конкурсі .

    Своїми враженнями про участь у обласному етапі «Вчитель року» в номінації «Біологія» поділилася учасник обласного етапу Василюк Г.М. (вчитель Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

     З новими підходами та практичними аспектами використання інтерактивних технологій при викладанні біології, екології та хімії за новим Держстандартом освіти присутніх ознайомили Барчук Г.В. ( вчитель Гринівецької ЗОШ І-ІІ ступенів) та Приведа О.М.(вчитель Грушківського НВК). Методист методичного кабінету відділу освіти Денькович Н.О. провела тренінг «Біологічний квест».

    Підсумком став круглий стіл по обміну досвідом  використання педагогічних ідей та упровадження інновацій у систему  роботи педагогів та прийняття методичних рекомендацій.