Skip to Content

Переймаємо досвід у своїх колег

  27.04.2017 року на базі Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулося засідання постійно діючого семінару вчителів української  мови і літератури з проблеми «Використання комунікативного підходу у навчально – виховному процесі як ефективний засіб розвитку творчих здібностей учнів».

Свій досвід  роботи  презентували  Стойко Я.М.,  з питання «Комунікативна компетентність – невідємна складова структури оновленого змісту освіти»; Біла О.Т., вчитель Обертинсьвої ЗОШ І-ІІІ ст.. з питання « Творчі роботи та їхня роль у формуванні комунікативної компетентності та самореалізації особистості»; Томків Я.Я. ,вчитель Тлумацької гімназії , з питання «Національно – патріотичне та родинне виховання на уроках словесності в умовах компетентнісного підходу до навчання та виховання»

      У практичному блоці слухачі семінару переглянули та обговорили моделі уроків, а саме: української мови у 8 класі (вчитель Палагицького НВК Даниленко Н.В.) ,  української літератури у 10 класі ( вчитель Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Левицька М.В.) та творчу презентацію вчителя Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. Гавриш Р.Я. « Наочність та дидактичний матеріал у методичному арсеналі творчого вчителя» .

   За участю методиста методичного кабінету Дзьоби Г.В. учасники семінару  обговорили вимоги щодо проведення ДПА та ЗНО.

  .