Skip to Content

Відбулось засідання Тлумацької районної психолого-медико-педагогічної консультації

Відповідно до плану роботи Тлумацької районної психолого-медико-педагогічної консультації  18 травня 2017 р. відбулось засідання районної ПМПК з метою визначення труднощів навчально-пізнавальної діяльності особливих дітей, надання обґрунтованих психолого-педагогічних рекомендацій щодо змісту, форми і методів навчання на 2017-2018 н.р. та особливостей корекційно-розвиткової роботи відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку. На діагностичному засіданні були присутні:

-      консультант обласної ПМПК – Наталія Луцюк;

-      завідувач районної ПМПК –Марта Боднарчук;

-      методист МК відділу освіти – Оксана Соловій;

-      практичний психолог Олешанської ЗОШ І-ІІІ ст. - Наталія Семенів;

-      логопед Тлумацького ДНЗ «Сонечко» - Леся Чаплінська;

-      педіатр Тлумацької ЦРЛ – Леся Слободян;

-      невролог Тлумацької ЦРЛ – Володимир Паньків.

Згідно   з   Положенням   про   ПМПК   на   діагностичне   обстеження були залучені діти дошкільного та шкільного віку до 18 років з ініціативи адміністрації, педагогічних працівників, психологічних та соціальних служб, медичних закладів, а також за заявами батьків (опікунів). Під час засідання було здійснено психолого-педагогічне вивчення 9дітей з особливими освітніми потребами ДНЗ та ЗНЗ Тлумацького району та Тлумацької ОТГ.

       Районна ПМПК видала батькам на руки витяги із протоколів про характер відхилень у розвитку дитини, рекомендувала програму та форми організації  навчання та виховання з урахуванням психофізичних можливостей та індивідуальних  особливостей. Висновки ПМПК носять рекомендаційний характер і є підставою для направлення дітей органами управління освітою до навчальних закладів, класів (груп) з інклюзивним навчанням, спеціальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням побажань батьків ( осіб, що їх замінюють) та організації належної корекційно-розвиткової роботи. Окремим батькам було надано консультації щодо подальшої корекційно-навчальної роботи та направлено на дообстеження.