Skip to Content

21 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах району відзначали Міжнародний день Миру.

 

У Міжнародний день миру в ЗНЗ району проходили заходи, присвячені цьому дню.                          

 21 вересня учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району підтримали Всеукраїнський флешмоб «Дзвін Миру», в ході якого одночасно пролунали шкільні дзвінки, які сповістили про волю дітей, вчителів і батьків щодо встановлення миру в Україні.

   На честь Дня Миру педагоги та  школярі загальноосвітніх навчальних  закладів підтримали Всеукраїнську акцію «Голуб Миру». Дана акція була проведена з метою виховання у школярів почуття патріотизму, солідарності в боротьбі за мир в Україні. В Делівській, Обертинській, Олешанській, Гарасимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кутищенському, Палагицькому, Живачівському, Нижнівському, Грушківському НВК, Яківській, Жуківській ЗОШ І-ІІ ст. цікаво проведено флешмоб «Голуб  миру», під час якого учні об’єднювались  та створювали  живу фігуру Голуба Миру– одного з  символів цього дня, згуртовувались у слово «Мир». Учні-активісти Кутищенського НВК, Олешанської ЗОШ І-ІІІст.   провели майстер-клас, на якому учні виготовили своїми руками   паперових Голубів із побажаннями, які  передали  воїнам АТО. 

 Вихованці гуртків Обертинського БДЮТ   виготовили листівки та сувеніри з символікою миру, якими вітали учасників флешмобу « Ми за мир!».

 Учні Петрилівського НВК приєднались  до патріотичного флешмобу «Дзвін Миру» та провели загальношкільну лінійку під девізом:  «Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли?»- і випустили в небо синьо-жовті повітряні кульки,  тим самим діти висловили своє бажання жити у світі без воєн.

Найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли  люди живуть спокійно, земля буяє квітом. В День Миру в загальноосвітніх навчальних закладах проведено тематичні  свята квітів «УКРАЇНЦІ І ДОРОСЛІ, І МАЛІ ПРАГНУТЬ МИРУ НА ЗЕМЛІ».

      Напередодні Міжнародного дня миру в загальноосвітніх навчальних закладах Тлумацького району та в Тлумацькому коледжі Львівського національного аграрного університету успішно пройшла патріотично-благодійна акція "Гордімося, друзі, що ми українці!" за участі керівника концертного туру Святослава Края.  В ході акції учнівські та вчительські колективи  Нижнівського, Палагицького, Кутищенського НВК, Обертинської, Делівської, Олешанської ЗОШ І-ІІІст. та Яківської ЗОШ І-ІІст. зібрали  і  передали благодійні кошти ( 14000 грн)  для потреб воїнів АТО та листівки  з побажаннями  здоров’я та миру.

 Учні та педагоги  ЗНЗ району закликають всіх людей на Землі: « Живіть у мирі та злагоді!».