Skip to Content

27 вересня освітянська громада району відзначала професійне свято -День працівника освіти.

Свято розпочалось щирими вітаннями учнів та гурту «Немеркнуче сяйво» (керівник І.Танчак.). Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули в боротьбі за незалежність України.

З теплими вітальними словами до освітянської громади звернулися начальник відділу освіти Тлумацької  райдержадміністрації Володимир Пеник та начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту  Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної  громади Тлумацького району Наталія Мандар. Вони вручили працівникам освіти Грамоти за вагомі досягнення  в професійній діяльності.

     На свято були запрошені: народний депутат України Михайло Довбенко; голова Тлумацької РДА Володимир Габурак; голова районної ради Василь Двояк; голова Тлумацької  міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, які привітали освітян з професійним святом та вручили їм  нагороди, подякували ветеранам праці за віддану працю на освітянській ниві.

      Цього року в освітянська родина поповнилася 14 молодими спеціалістами, яким на святі урочисто було вручено трудові книжки. Молодих вчителів привітав та благословив на працю  Тлумацький декан митр. прот. Василь Стадник.

Після всіх урочистостей відбулася патріотична концертна програма «Горнусь до тебе, Україно"за участі Павла Дворського та його синів.

   Емоції переповнювали зал, гарячими оплесками присутні вітали кожну пісню, яка лунала зі святкової сцени.