Skip to Content

Відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571 10 жовтня 2017 року у школах району пройшли урочистості з нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У цей же день пройшов І етап конкурсу.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

 Олесь Гончар писав: «Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя».

10 жовтня 2017 року в Нижнівському НВК (ЗОШ І –ІІІ ст.) відбулися урочистості з нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Перед відкриттям конкурсу була проведена вікторина «З Кобзарем у серці», звучало поетове слово, яке будило гордість за свій народ, любов до рідного краю.

У першому етапі конкурсу взяли участь 35 школярів. Учні справилися із завданнями, творчо висловили власні міркування щодо величі постаті митця.

10 жовтня в Яківській ЗОШ І-ІІ ст відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Школярі  ознайомилися з історією та умовами проведення конкурсу, прослухали вірші славетного Кобзаря.

 У  І етапі Конкурсу взяли участь учні 5-9 класів.