Skip to Content

Вчимося нових технологій на заняттях педагогічної практики слухачів курсів учителів української мови та літератури у Грушківському НВК

26 жовтня 2017р. на базі Грушківського НВК (ЗОШ І – ІІІ ст.. – ДНЗ)   Тлумацького району відбулося заняття  педагогічної практики слухачів курсів учителів української мови і літератури на

тему « Національно – патріотичне виховання на уроках словесності.»

Метою заняття було розкрити практичний аспект діяльності педагогів щодо національно – патріотичного виховання на уроках словесності в умовах оновленого змісту освіти.

     У роботі семінару взяли участь  Худецька С.О., методист лабораторії суспільно – філологічних дисциплін ІФОІППО та  Федунь М.Р., доктор філологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки ІФОІППО.

Урок української літератури у 10 класі веде Юлія Гнатюк

Урок української мови у 6 класі проводить Леся Паращук

    Слухачі курсів мали можливість відвідати  урок української мови у 6 класі на  тему « Узагальнення й систематизація вивченого з розділів «Лексикологія» та «Фразеологія» (вчитель: Паращук Л.В., спеціаліст.) т а української літератури у 10 класі на тему « Сава Чалий як історичний діяч та уособлення трагічної  самотності неординарної особистості. Образ Гната Голого( вчитель: Гнатюк Ю.Я., спеціаліст ІІ категорії), які були проведені на високому методичному та професійному рівні з використанням інноваційних технологій відповідно до вимог змісту оновлених програм.

  Цікаво пройшли заняття у «Методичній  майстерні» під керівництвом директора закладу Безверхів М.М.на тему «Трансформація ідей досвіду вчителів - словесників району щодо використання інноваційних технологій навчання на сучасному етапі вивчення мови та літератури».

Досвідом роботи ділилися : Біла О.Т.,учитель української мови та літератури Обертинської ЗОШ І – ІІІ ст. з питання «Текстоцентричний підхід у вивченні української мови; Потельніцька М.Я., учитель української мови та літератури  Живачівський НВК ( ЗОШ І - ІІ ст. -ДНЗ) з питання «Проекти як засіб розвитку компетентностей учителя та учня»; Ославська М.М.,Петрівська ЗОШ І- ІІІ ст. з питання «Компаративний аналіз художнього твору»

 

  

Слухачі курсів працюють у групах

Слухачі курсів  також взяли участь у  складанні скрайбігнгу  

(технологія «СКРАЙБІНГ» за твором М.Коцюбинського  «Цвіт яблуні»)

 У професійному полілозі взяли участь  Худецька С.О., методист лабораторії суспільно – філологічних дисциплін ІФОІППО та  Федунь М.Р., доктор філологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки ІФОІППО,    завідувач методкабінету Л.Тодорів та методист Г.Дзьоба.

 

      Методом «Незакінчене речення» визначено результативність роботи  семінару та зроблено висновки про найголовніші аспекти національно – патріотичного виховання та  провадження освітньої діяльності педагогів  відповідно до закону України «Про освіту» в умовах Нової української школи.