Skip to Content

У навчальних закладах району пройшов Всеукраїнський урок «Права людини»

У навчальних закладах  району  пройшов Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Організовано  та проведено заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру:

       - конкурс малюнків «Що ми знаємо про права»;

       - літературний конкурс  «Права очима дітей»;

       - виховні години «В країну  прав», «Сторінками Загальної декларації прав

         людини»;

       - конкурс «;Казкова правова вікторина».

               У бібліотеках зроблено книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлено  з матеріалами, представленими на них на теми «Знай та поважай свої права», «30 заповідей» Загальної декларації прав людини».

               Проведено  зустрічі за круглим столом з юрист – консультантом методичного кабінету, присвячені проблематиці прав людини, захисту прав учасників  навчально – виховного процесу на теми  « Я –людина, а отже маю право», «Закон. Милосердя.  Права», « На паралельних дорогах : права і обов’язки»

      Школярі району взяли участь  у дитячому конкурсі на кращий твір «Який я бачу суд   Україні» . Перше місце зайняла учениця  9 класу  Кутищенського НВК Руслана Михайленко (Вірш «Найкращий суддя – наша совість») , друге – учениця 10 класу Олешанської ЗОШ І-ІІІ ст.. Зінич Марія та третє – учениця 5 клас уТлумацької гімназії Руслана Ковбас.