Skip to Content

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

Дорогі просвітяни!

Шановні освітяни! 

Тепло і сердечно вітаю  Вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, — з Новим  2018 роком та Різдвом Христовим. 

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для України надій і тривог. І сходить над Україною ще одна Різдвяна зірка, сповіщаючи віру, надію і любов. Різдво цього року запам’ятається всім нам як час, коли, подібно до Різдвяної зірки, сама Україна засяяла для світу новими, незвіданими барвами.  Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.   Які б складнощі, розчарування і випробування не готував для України наш складний час, минулий рік назавжди залишиться в історії як хвилюючий момент істини, а його відлуння ще довго звучатиме в душі нашої нації. Подібно до світлого свята Різдва, нова Україна несе світу мир і світлу надію. Нехай же цей мир і ця надія назавжди поселяться під дахом Ваших домівок. 

Нехай любов і братство панують між нами, бо нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися Нехай в наступному році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні. Щиро зичу Вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна Різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, — чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

                                   З повагою начальник відділу освіти Володимир Пеник 

                                                       та голова товариства «Просвіта» Галина Дзьоба