Skip to Content

Шановні вчителі суспільно – гуманітарних дисциплін!

         У період зимових канікул відбулися районні навчально - практичні семінари.

10.01.2018 р. пройшло заняття методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури на тему: «Використання інноваційних  методів  викладання на уроках зарубіжної літератури».

       Питання використання прийомів компаративного аналізу художніх творів з використанням медіатексту цікаво , професійно  висвітлила у своїй презентації вчитель Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ОславськаМ.М. Учасники семінару мали можливість переглянути , проаналізувати  модель уроку на тему « Основні теми та мотиви творчості Омера Хайяма. Рубаї», представлений Куриляк М.Д. , вчителем Олешівського НВК.

     Презентований у методичній майстерні з успіхом досвід вчителя Грушківського НВК Білуник М.І. з  використанням на уроках зарубіжної літератури технології «скрайбінгу» стане дієвим і пріоритетним для багатьох зацікавлених педагогів району 

 

11.01.2018р. Головною метою заняття постійно діючого семінару вчителів іноземних мов району було розкриття   методичних засад реалізації змістових ліній Державного стандарту в умовах компетентнісного підходу.

      Ільчишин С.В., вчитель німецької мови Живачівського НВК , поділилася досвідом роботи щодо використання проектних технологій на уроках , презентуючи модель уроку у 9 класі.

      Цікавви  був виступ молодого вчителя англійської мови Обертинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Кікцьо У.Б.,яка ознайомила присутніх з інтерактивними формами та методами роботи щодо реалізації наскрізних ліній на уроках англійської мови.

      Під час засідання «круглого столу»  вчителі обмінялися думками, зробили самоаналіз та аналіз презентаційних заходів.   Обговорено питання підготовки учнів до ЗНО з іноземних мов. 

 

 

12,01.2018р. Педагоги історії та правознавства зуміли цікаво розкрити тему заняття методичного об'єднання «Формуванняв учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку на уроках історії  та правознавства в умовах оновленого змісту освіти»,вразити присутніх можливостями застосування ІКТ на уроках суспільствознавчого циклу.

 Про прийоми організації роботи учнів з текстовими та візуальними історичними джерелами  поділилася вчитель історії та правознавства Гавриляцької ЗОШ І-ІІ ст. Савіцька О.В.

  Вчителю історії Ісаківського НВК Дунді Г. Я. під час практичного заняття (проведення лабораторно – практичних робіт) вдалося учасників семінару на відстань витягнутої руки долучити  до пізнання історії  рідного краю, а саме умовно відвідати знамениті місця Тлумач чини. Під кінець заняття учасникам семінару було роздано листівки з Різдвяними дзвониками , на яких вони написали свої побажання учасникам АТО..

    Нижник Г.О., вчитель Петрівської ЗОШ І-ІІІ  цікаво, доступно. змістовно методично допомогла вчителям під час тренінгу «Запобігання та протидія корупції» сформувати розуміння основ теорії і практичних навичок діяльності у сфері боротьби з корупцією, організації навчально – виховного процесу з правознавства. Разом з тим, запропоновані нею під час тренінгу форми роботи допомогли вчителям з'ясувати, які існують реальні механізми боротьби з корупцією.

     З  учасниками семінарів проведено вправу – тренінг « Творчий учитель. Який він?»

     Висловлюємо своє щире захоплення майстерністю педагогів та дякуємо всім учасникам  семінарів , котрі показали свої предметні знання та професійні компетентності.

      Відділ освіти райдержадміністрації, методичний кабінет дякує всім вчителям суспільно –гуманітарних дисциплін за змістовну співпрацю.

      Висловлюємо подяку дирекції Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., вчителям  Костюк К.П. та Посацькому Р.В.  за створені умови для проведення семінарів.

    Будемо жити , співпрацювати і вдосконалюватись!