Skip to Content

Школи на шляху демократичних перетворень

  

30 січня в приміщенні Тлумацької ЗОШ 1-3 ст. відбувся семінар- тренінг для директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи, методистів методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації  з проблеми   «Школи на шляху демократичних перетворень»  за участю завідувача лабораторії управління та організації освіти ОІППО Нижник О.О. та завідувача  відділу управління закладами загальної середньої освіти Клімковської С.І. , майстер-тренерів швейцарсько-українського проекту «DOCCU- Розвиток громадських компетентностей в Україні». 

    На тренінгу було розглянуто демократичні процеси, задекларовані в Концепції «Нова Українська школа» та Законі України «Про освіту».

    Через інтерактивні вправи учасники тренінгу проаналізували ст.42 Закону «Академічна доброчесність». Через інформаційне повідомлення Світлана Клімковська  змістовно ознайомила учасників тренінгу з освітніми концепціями.

      Педагоги під керівництвом  досвідчених майстер-тренерів проекту  розглянули вплив інноваційних технологій на успішну педагогічну діяльність учителя та освітній процес в цілому      Учасники даного заходу працювали над новими ролями сучасного демократичного вчителя з новим, позитивним мисленням, який на засадах компетентнісного підходу у форматі партнерських взаємовідносин будує освітній процес.