Skip to Content

Навчаються учителі початкових класів.

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 року № 34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи», департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації від 25.01.2018 року № 45 «Про організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи» було організовано навчання учителів, що будуть працювати з 1  вересня 2018 року з учнями перших класів  у Тлумацькій локації.

  3-4 березня 27  учителів  Тлумацького району  проходили навчання на базі Тлумацької ЗОШ 1-3 ст.. Привітала  курсантів завідувач лабораторії управління освіти Івано-Франківського ОІППО Нижник О.О.

В ході занять обговорювалися питання нової професійної ролі та завдання сучасного вчителя,  чинники якісної початкової освіти, Новий Державний стандарт початкової загальної освіти. Тренери Тетяна  Стирська, Олександра Франків, Галина Чабан ознайомили вчителів з концепцією Нової української школи. Заняття проходили у формі тренінгів, панувала доброзичлива, творча атмосфера.