Skip to Content

Семінар педагогів дошкільних навчальних закладів району

Сучасного дошкільника оточує економічна сфера, наповнена складними економічними поняттями, з чим доводиться йому зустрічатися щодня.

          Оскільки знання, вміння та навички, сформовані у дошкільному віці, мають стати фундаментом для становлення громадянина, дуже важливо навчити дітей правильно користуватися знаннями, тобто виховувати економіста, господаря свого життя.

          Враховуючи важливість економічного виховання дошкільнят, 24 квітня 2018 року на базі Гостівського ДНЗ Дзвіночок (в.о. завідувача Мельник М.М.) під керівництвом методиста МК Павлик Л.О. відбувся семінар «Соціально-економічний розвиток дошкільнят». Більше 17 учасників заходу переглянули відкрите заняття у різновіковій групі (вихователь Яцюк М.Й.). На занятті діти вчилися рекламувати, «продавати» та «купувати». Досвід роботи з економічного виховання дітей представила також вихователь Сташків О.М. В.о. завідувача ДНЗ Мельник М.М. ознайомила учасників семінару з педагогічними здобутками закладу. Цікаво пройшов майстер-клас з учасниками семінару (вихователь Гайдейчук Н.М.).

          Наприкінці дошкільнята подарували присутнім гостинці, виготовлені власноруч напередодні Дня матері.

          Педагоги ще раз переконалися, що дітям дано все для щасливого дитинства. І саме в дошкільному закладі дитина реалізує придбаний у сім’ї «економічний досвід». Тому дуже важлива тут партнерська співпраця з родинами вихованців.