Skip to Content

Відкриття дитячого майданчика у Кутищенському НВК.

  

       

Квіти, квіти … .

Червоні, сині, жовті заквітчали шкільне подвіря .
         Мелодія літа скликала усіх: батьків, школярів, малечу дитячого садка – на свято останнього дзвоника у Кутищенському НВК.
         Серед присутніх – гостідепутат обласної ради Кузьма Микола Миколайович, начальник відділу освіти Тлумацького РДА Пеник Володимир Миколайович, сільський  голова Налисник Богдан Іванович, отець  Роман Коржинський …
         Звучить музика. Першокласники під оплески присутніх виводять на лінійку
14 випускників – одинадцятикласників.
         Вітання, побажання гостей, нагородження кращих учнів – усе це приємно.
Та найбільш радісною подією стало відкриття дитячого ігрового майданчика, який облаштовано за кошти з обласного  бюджету за сприяння депутата обласної ради Кузьми М.М.,  який і на свято приїхав з подарунками – мячі для майбутніх спортсменів. Приємно вітати щире, небайдуже відношення до нас, кутищенців, Кузьми М.М., людини небагатослівної, але чесної не тільки на словах, а у діях.
         Щиро вдячні начальнику відділу освіти  Пенику В.М. за підтримку, за подарунок – кольоровий принтер, який допоможе зробити навчання наших діточок цікавішим, яскравішим, різноманітним. Також вдячні сільському голові Налиснику Б.І. за написання проекту, завдяки якому заасфальтовано шкільне подвіря та обладнано  дитячий майданчик. Вдячність нашому колезі Поні Й.В. за втілення проекту в життя.
         Усім батькам, підприємцям села Кутище дякуємо за допомогу, спрямовану на розвиток нашого НВК, за втілення дитячої мрії.