Skip to Content

Відпочиваємо і спілкуємося іноземною

    З 05  по 16 червня в  районі працювало чотири мовні табори на базі Гарасимівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Жуківської ЗОШ І-ІІ ст., Обертинського ліцею та Нижнівського НВК, якими було  оздоровлено 68 дітей.

Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Цікаво працював  літній мовний табір для учнів 2--10 класів у Гарасимівській ЗОШ І-ІІ ступенів Всі діти були поділені на 2 загони. Кожен загін мав свою назву та девіз.Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителів англійської мови Кікцьо У.Б. та Шевагу Н.Б.

     Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів англійською мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі.

     Учні працювали над темами:“We are friends”, “Beauty of Nature”,“Travelling. We are dreamers”,My school,“How sporty are you”,“World of animals ”.

    Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, зустрічами і розвагами, розважально-пізнавальними вікторинами, конкурсами малюнків, тренінгами та флешмобом.

     Мета , заради якої було відкрито мовний табір, досягнуто. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спілкуванні англійською мовою. Учні змогли реалізувати себе також в творчих завданнях. Учні мали змогу проявили свої творчі здібності, навчалися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовувати для цього граматичний та лексичний матеріал англійської мови, отримали достатню практику усного мовлення.

         Участь наших учнів у літньому мовному таборі має позитивні результати. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників мовного табору. Діти висловили бажання продовжувати практику мовного табору щороку.

Обертинський ліцей

 Мовний табір відпочинку «L`amitié» функціонував на базі  Обертинського ліцею з 04 червня по 14 червня 2018 року. У таборі було 23 учні 1- 8 класів нашого ліцею.

    Керівником табору була призначена Шкурашівська Світлана Антонівна, керівники груп були призначені вчителі іноземної мови: Терентюк О.Г.,Вінтоняк Ю.І.,Бойків Н.П.

     Комплектацію загонів здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей та їх інтересів . Всі діти поділені на 2 загони. Кожен загін має свою назву, девіз, речівку, пісню, емблему. Поділ на загони відбувався в ігровій формі на французькій мові.

«День змагань». З учнями була проведена гра-вікторина ’’Поле чудес ’’.

 ’’День пісні’’. Учні вивчили пісні французькою мовою. Була проведена підготовка до флеш-мобу.

 

14 червня відбулося урочисте закриття табору. На завершення табірної зміни було проведено загально табірне свято. Загони презентували свої плакати , вірші, пісні та танці. Учні були нагороджені грамотами.

 

 

Нижнівський НВК

ГРАЙ ТА ВЧИСЯ, ВІДПОЧИВАЙ З КОРИСТЮ!

Під таким девізом з 5 по 15 червня працював у Нижнівському НВК (ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ) мовний літній табір «Поліглот», який відвідували учні 5 – 7 класів. Діти мали можливість закріпити знання з німецької та англійської мови, отримати нові навички, як мовні, так і творчої майстерності, пережити приємні враження, поспілкуватися з друзями і, таким чином, з користю провести канікули. Кожен день був присвячений певній темі, наприклад: «День знайомств/DerTagderBekanntschaft»,«День дружби/DerTagderFreundschaft», Хобі/ Hobbys,«Подорожі/Travelling». Діти отримали особливе задоволення від перегляду фільмів на англійській та німецькій мовах, різних ігор, роботи в групах, парах. Учасниками табору були створені колажі, плакати, календарі, ілюстрації. Під час перебування в таборі були здійснені віртуальні подорожі до Німеччини та Великобританії.

Учасники табору отримали багато позитивних емоцій та досвід у спілкуванні іноземною мовою.

Гра «Natetheword» («Назви слово»)Вчитель німецької мови Н. Я. Щербина

Перегляд іншомовних мультфільмівА на завершення приємного спілкування – фотографія на згадку! 

 

А на завершення приємного спілкування – фотографія на згадку! 

Жуківська ЗОШ І-ІІ  ступенів

           Мовний табір на базі Жуківської ЗОШ І-ІІ ст..  був організований з 04.06 по 15.06.2018 року під курівництвом вчителя французької мови Дмитрук О.В.      Робота в таборі показала дітям інший, відмінний від шкільного стилю викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях. Саме через ігрову  діяльність діти істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового, формують мовленнєву компетентність.

 Організація  роботи літнього мовного табору була  спрямована  на зацікавлення учнів іноземною мовою  , формування умінь користуватися усною і писемною літературною мовою, багатством її виражальних засобів залежно від цілей і завдань висловлювання та громадського життя у зв’язку звходженням нашої держави до європейського освітнього простору.