Skip to Content

Тлумаччина відзначає 150 – річчя ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка

   8 грудня 2018 року Всеукраїнське товариство «Просвіта»  імені Тараса Шевченка святкує   150-річний ювілей з дня заснування. Це найдавніша українська громадська національно – патріотична організація. Вона має славну історію, вкорінену в буття українського народу.  

            Шановні просвітяни!

 Прийміть теплі та сердечні вітання з нагоди 150-річчя заснування Всеукраїнського  товариства «Просвіта »  імені Тараса Шевченка.

   Товариство відіграло значну роль у збереженні  національних традицій, у проведенні просвітницької роботи серед громадськості, дітей та молоді, у пошуковій роботі щодо збереження історії рідного краю. Ви є оберегом культурно – національної спадщини  нашої незалежної  держави. Кожен осередок «Просвіти» є  осередком народного єднання навколо української національної ідеї. І варто завжди пам’ятати, що ми нині живемо в інший час і в інших умовах, що ми - сильний і талановитий народ, який, об’єднавшись навколо національних українських цінностей, може організувати успішне державне життя й побудувати процвітаючу державу.

    Нині, у роки розбудови нашої держави, ми заслужено віддаємо належне тій величезній роботі, яку провела "Просвіта" за роки свого існування. Це була дорога здобутків і втрат, перемог і розчарувань, але та дорога - націєтворча, державоствердна, просвітницька.

  Висловлюю Вам щиру вдячність за вірність відданій справі. Сердечно бажаю Вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров’я, щастя і непохитної віри у нашу перемогу.

                                    З повагою 

 Голова РО ВУТ «Просвіта» Галина Дзьоба