Skip to Content

ЗАВЕРШИВСЯ II ЕТАП ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ КУБОК НФК«УРАГАН»

22 березня завершився II етап шкільного турніру  "Кубок НФК "Ураган" в Тлумацькому районі. Головними героями завершального ігрового дня були гравці команд Обертинського ліцею, Нижнівського НВК, Прибилівського НВК та Яківської ЗОШ І-ІІст.,які за підсумками попередніх матчів виявилися четвіркою найсильніших команд району. За результатом напруженого матчу четверте місце посіла команда Прибилівського НВК. Бронзовими призерами цьогоріч стали футболісти Яківської ЗОШ І-ІІ ст. Срібними призерами стала команда Обертинського ліцею. Команда Нижнівського НВК посіла перше місце  і отримала сертифікат на суму 40 000 гривень на покращення спортивної інфраструктури школи, комплект форми на 16 гравців, перехідний кубок, кубок за перше місце та золоті медалі. Команда Обертинського ліцею, що посіла друге місце отримала комплект форми на 16 гравців, кубок та срібні медалі.  Команда Яківської ЗОШ І-ІІст., що посіла третє місце окрім м’ячів, отримала ще й кубок та бронзові медалі.  Команда Прибилівського НВК, що посіла четверте місце, отримала футбольні м’ячі .   Організатори шкільного турніру  НФК «Ураган» не забули під час церемонії нагородження відзначити кожну з команд, зокрема кожна з команд  1/8  турніру отримала солодкий  дарунок –іменний торт «Кубок НФК «Ураган» . Не забули організатори й відзначити гравців у індивідуальних номінаціях, а саме пам’ятні статуетки були вручені кращим гравцямтурніру.

Команда Нижнівського НВК (тренер Щербина В.) разом з перемогою здобула почесне право представляти рідний район серед кращих команд з усіх куточків Прикарпаття у Лізі Шкільних Чемпіонів-2019.