Skip to Content

За досвідом у Кутищенський НВК

 

11 квітня 2019 року педагоги і діти Кутищенського НВК гостинно зустріли   слухачів курсів  Івано-Франківського ОІППО під керівництвом методиста ОЦППСР Хомин Оксани Євгенівни.

 Практичні психологи закладів освіти області ознайомилися із практикою превентивного виховання дітей в умовах навчально- виховного комплексу.Директор закладу Куценко Г.І.  продемонструвала презентацію  експрес-портрету школи, а методист відділу освіти райдержадміністрації  Павлик Л.О. ознайомила гостей з освітнім простором Тлумаччини.

Слухачі курсів відзначили роботу практичного психолога школи Двояк Г.П., яка поділилася досвідом з превентивного виховання  дітей.Зокрема, до уваги практичних психологів було запропоновано тренінг «Булінгу- НІ !» та виховний захід « Твій вибір»!Разом зі школярами психологи мандрували стежиною профілактики та подолання булінгу. Цікаво проведено захід «Твій вибір» (Практичний психолог Двояк Г.П., заступник директора з виховної роботи Гаврилів М.І.) Побували гості і в «Музеї села»( екскурсовод Пона Й.В.).

На згадку гостям школярі подарували « Скриньки щастя».

Слухачі курсів відзначили творчу атмосферу, доброзичливі, толерантні взаємовідносини в навчально- виховному комплексі між дорослими і дітьми, щиро подякували адміністрації, педагогічному та учнівському колективам школи за гостинність, цікаві та змістовні заходи.