Skip to Content

Семінар педагогів дошкілля

 

       

                                                   Ми любимо сонце і квіти

                                                   І сонце нам шле свій привіт

                                                   Ми роду козацького діти

                                                   Землі української цвіт.

                                                   Живемо в садочку»Росинка»

                                                   Танцюєм, співаєм пісні…

 

          Саме тут, в Гарасимівському ДНЗ «Росинка» 16 травня 2019 року, в День вишиванки, проведено семінар вихователів  дошкільних навчальних закладів та дошкільних груп навчально-виховних комплексів з теми «Впровадження ідей В.Сухомлинського  в практику роботи з дітьми».

             Учасники семінару мали можливість переглянути  розвивальне середовище груп ,музейну кімнату як простір залучення учасників освітнього процесу до реалізації завдань дошкільної освіти.Педагоги закладу С.Я.Марук, Ю.М.Марущак поділились своїм досвідом з вищеозначеної теми. Зокрема, вихователі дошкільних закладів району переглянули інтегровані заняття та свято»Ми вдячні мамі за науку»(муз керівник Г.І.Артиш та вихователь Сірман М.В.) Завідувач  дошкільного закладу М.М.Мулик розкрила основні принципи організації навчально-виховної роботи з упровадження  ідей Василя Сухомлинського в освітній процес.

              В роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації В.М.Пеник та сільський голова В.М.Колинецький.

Методист Л.Павлик підвела підсумки та відзначила високий рівень роботи педагогічного колективу закладу. Учасники висловили свої побажання колективу дошкільного закладу на Сердечку Доброти.