Skip to Content

Про патріотично-благодійну акцію «Колядуймо з миром»

Під час зимових канікул в закладах освіти проходила патріотично-благодійна акція «Колядуймо з миром», яка  організована з ініціативи лідерів учнівського самоврядування району. Учнівські  колективи закладів загальної середньої освіти разом з педагогами звеличували народження Христа щирими колядками, дзвінкими щедрівками  та щедрими  віншуваннями.   З метою  залучення молоді до відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів учні освітніх закладів залучалися  до фольклорно-театралізованих дійств: «Вертеп»  (Грушківський НВК, Обертинський ліцей, Нижнівський ліцей, Яківська ЗОШ І-ІІст.,Живачівський НВК); «Царі» (Кутищенський, Палагицький НВК); «Маланка» (Гарасимівська ЗОШ І-ІІІст., Підвербцівський, Ісаківський НВК, Жуківська ЗОШ І-ІІІст.); «Водіння кози» (Гостівська, Петрівська ЗОШ І-ІІІст.,). Колядники-учні 5 - Б класу Обертинського ліцею та вихованці Обертинського БДЮТ взяли участь у акції "Різдво на щастя"  для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Учні Обертинського ліцею візьмуть участь у акції "Серце до серця"  та відвідають будиночок сиріт з інвалідністю "Оселя Віри, Надії, Любові". Вокально-хоровий колектив «Розмарія» Нижнівського ліцею візьме участь у XVРіздвяному Фестивалі -2020 «Ой радуйся,земле!» в місті Коломиї.

 В рамках акції проходив збір коштів для дітей, що потребують лікування та оздоровлення. Частину коштів буде направлено  для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції на рахунок всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії» Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом».

У кожну домівку колядники принесли радість, урочистість, побажання добра, здоров’я, достатку, миру і злагоди. По-особливому коляда звучала у сім’ях учасників АТО, одиноких, вчителів-пенсіонерів.

Хай Бог оберігає нас від усього злого, а любов, милосердя, небайдужість до ближніх супроводжує всіх у житті.

 

Христос рождається!

Славімо Його!