Skip to Content

Булінгу –НІ !

Фото з Грушківського НВК

Сьогодні серед учнівської молоді загострилася проблема насильства між дітьми, зокрема поширення  в освітній практиці такого явища як шкільний булінг. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні прагнення відновити справедливість.

  З метою ознайомлення  школярів з поняттям «булінгу» працівниками психологічної служби навчальних закладів району проводяться тренінги «Протидія булінгу», «Булінгу –НІ !», «Булінгу-STOP!» За допомогою рольових ігор школярі з’ясовували причини поведінки учасників булінгу  та шукали шляхи  захисту і способи безпечної поведінки у змодельованих ситуаціях.

    Практичні психологи  шкіл району  проводять соціально- профілактичну роботу з сім’ями, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, надають консультації з питань виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя та поліпшення  взаємин  з оточуючим  соціальним середовищем.

         Класоводи з учнями початкових класів провели годину спілкування «Вчимося жити добрими людьми», а класні керівники-«Кібербулінг та засоби його подолання».

          Не будьмо байдужими, не допустимо насилля. Все в наших руках!