Skip to Content

Учитель року – 2020».

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне».П’ять педагогів Тлумацького району, переможців районного туру  конкурсу, взяли участь в обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Журі обласного туру конкурсу відзначило високий фаховий та професійний рівень, педагогічну ерудицію, досконалу методику викладання уроків та організацію освітнього процесу, визначило переможців та лауреатів конкурсу.

Щиро вітаємо лауреата ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Історія» Гончара Романа Івановича, вчителя історії Нижнівського ліцею (ІІІ місце) та учасників фінального обласного туру конкурсу:

- Ославську Марію Михайлівну, вчителя зарубіжної літератури Петрівської ЗОШ І-ІІІст.;

- Балаш Наталію Євгенівну, вчителя образотворчого мистецтва Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст та Тлумацької гімназії (Тлумацька ОТГ);

-Крупу Наталію Іванівну, вчителя хімії Тлумацької ЗОШ І-ІІІст (Тлумацька ОТГ);

-Іваньо Ольгу Ярославівну, вчителя початкових класів Грушківського НВК.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Нехай кожен день приносить вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.