Skip to Content

Відбулася презентація книги Марії Хамут "Містечко творчих захоплень"

Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант,

вміння їх розвивати – мистецтво,

але найважливішим є любов до дитини”

 

 

6 жовтня 2020 року на базі Обертинського Будинку дитячої та юнацької творчості(далі - БДЮТ) відбулася презентація книги Марії Хамут «Містечко творчих захоплень», яка присвячена 60-ій річниці Обертинського БДЮТ. «Містечко творчих захоплень» - це клопітка праця, написана на ґрунтовному архівному матеріалі (друковані статті, спогади про діяльність закладу, результати опитувань колишніх педагогів і вихованців БДЮТ).

Учасники та гості заходу мали можливість здійснити екскурс в історію закладу за 60 років. Гостей привітно зустріли вихованці та керівники гуртків на чолі з директором БДЮТ Людмилою Романівною Франюк. Презентація книги була розбавлена високопрофесійними виступами вихованців та педагогів БДЮТ. На вечорі панувала надзвичайно тепла та емоційна атмосфера, організація пройшла на вищому рівні та залишила приємний післясмак та бажання творити.

З привітальним словом до учасників заходу звернулись: голова районної державної адміністрації Сергій Броніславович Гаєвський, заступник голови районної ради Василь Васильович Гнатюк, начальник відділу освіти Володимир Миколайович Пеник, колишній методист методичного кабінету Оксана Омелянівна Соловій та ін. гості свята.

По завершенню творчого вечора директор БДЮТ Людмила Романівна Франюк та упорядниця книги Марія Михайлівна Хамут висловили подяку всім гостям свята, спільні пам’ятні фото зробили учасники заходу та усі присутні.

Хочеться, щоб добрий приклад обертинців перейняли педагоги інших позашкільних закладів освіти і також змогли написати подібні книжки про власну діяльність, адже в кожного з них, напевно, є немало здобутків і перемог.